MEIE TUGEVUSED

Kasutame mahuautosid:

0


Meie autod mahutavad:

0

euroalust


Meie autode kandejõud kuni

0

tonni


Hetkel töötab firmas:

0

autojuhti


TEENUSED


Expressveod OÜ on rahvusvahelise autokaubaveo ja –ekspedeerimisega tegelev ettevõte

Kaubavedudeks kasutame mahuautosid, mis mahutavad 115 m³, 38 euroalust, sisekõrgus kuni 3 m, laadimismeetreid 15,5 ja kandejõud kuni 24 tonni.

Meie peamisteks töösuundadeks on Norra-Rootsi-Soome ja Baltimaad. Kõik meie autojuhid on läbinud rahvusvaheliste autojuhtide ja ohtlike ainete veo koolituse (ADR).

Pakume ka lao-ja tollivormistuse teenuseid.


Meie poolt transporditav kaup on kaetud CMR-kindlustusega. Võimalikon ka kauba lisakindlustus koostöös erinevate kindlustusseltsidega.

Hetkel töötab firmas:
 

» 4 logistikut
» 28 autojuhti
» Raamatupidamine 2
» Laoteenused 2
 
Ettevõtte töötajad omavad pikaajalist töökogemust Skandinaavia suunal, seetõttu saame pakkuda uksest-ukseni teenust kogu Skandinaavias nii kuumal suvel kui külmal talvel.

Täiskoormate väljumised iga päev. Osakoormad kõikjale Skandinaaviasse iga reede.
 
Omame partnereid igas Skandinaavia riigis kelle abil saame pakkuda klientidele ka väikesaadetiste väga paindlikku uksest-ukseni teenust.

Expressveod OÜ on 2000. aastal asutatud Eesti kapitalil põhinev autotranspordiettevõte.

Vaata meie firmat tutvustavat videot

Kui soovite rohkem informatsiooni siis palun
helistage +372 603 1401 või kirjutage ev@exv.ee  

MASINAPARK


Kaubavedudeks kasutame mahuautosid, mis mahutavad 115 m³

Kaubavedudeks kasutame mahuautosid, mis mahutavad 115 m³, see on näiteks 38 euroalust.

Sisekõrgus kuni 3 m, laadimismeetreid 15,5 ja kandejõud kuni 24 tonni.

Teie teenindamiseks kuulub meie autoparki 28 autot ja firmas on 28 autojuhti.

Meie peamisteks töösuundadeks on Norra-Rootsi-Soome ja Baltimaad.

Kõik meie autojuhid on läbinud rahvusvaheliste autojuhtide ja ohtlike ainete
veo koolituse (ADR)
.
 

HINNAPÄRING



KONTAKT

 

Eksport:
Soome, Rootsi,
Norra

Madis Ennika

Juhataja

+372 502 6794
+372 603 1402
madis@exv.ee


Eksport:
Soome, Rootsi,
Norra

Hardi Ennika

Logistik

+372 5354 3969
+372 603 1404
hardi@exv.ee


Import:
Norra, Rootsi, Taani,
Soome, Baltimaad

Janek Lillemets

Logistik

+372 501 9410
+372 603 1401
janek@exv.ee


Import:
Norra, Rootsi, Taani,
Soome, Baltimaad

Risto Liiver

Logistik

+372 512 3949
+372 603 1400
risto@exv.ee


Henri Tuiman

Autopargi haldus

+372 5812 5536
henri@exv.ee


Märt Maasoo

Laooperaator

+372 5866 6106
ev@exv.ee


Silver Nilk

Laooperaator

+372 524 6916
ev@exv.ee


Liina Kleen

Personalitöötaja

+372 603 1406
liina@exv.ee


Katrin Tombak

Pearaamatupidaja

+372 510 5640
+372 603 1412
katrin@exv.ee


Saima Kungla

Raamatupidaja

+372 5309 3705
saima@exv.ee